6 טיפים לגמילה מגראס

גמילה מגראס

גראס הוא צמח ששימש למטרות רפואיות ופנאי במשך מאות שנים. למרות שזה לא גורם להתמכרות פיזית אצל רוב המשתמשים, תסמיני הגמילה יכולים להיות מאתגרים. שוקלים גמילה מגראס במקום טיפולי? מאמר זה מרכז כמה דגשים לגמילה מסמים קלים.

הצעד הראשון הוא לברר באיזה סוג גראס אתם משתמשים בדרך כלל. גראס מגיע בצורות שונות, עם רמות עוצמה ותופעות לוואי שונות. אם אתם משתמשים בגראס במשך זמן רב או שנים אפילו, אז עלול לקחת קצת זמן להיגמל ממנו. אתם יכולים להתחיל על ידי צמצום תדירות השימוש שלכם בהדרגה עד שתוכלו להפסיק לחלוטין. כיצד עושים זאת? המשיכו לקרוא.

1.    לישון טוב

שינה טובה עוזרת לגופכם להתאושש לאחר ימים ארוכים של עבודה או מסיבות, אז הקפידו להקדיש הרבה שעות בכל לילה. בכל תהליך גמילה מגראס עשויות להופיע בעיות שינה, ככה שבייעוץ רפואי, בררו לגבי מרשם עבור כדורי שינה.

2.    שתו הרבה מים

ה-THC בגראס מאוחסן בשומן הגוף שלכם, ויכולים לקחת שבועות עד שהגוף יצליח לשטוף אותו החוצה. שתייה מרובה של נוזלים יכולה לעזור לגוף לחסל את ה-THC באמצעות שתן וזיעה, ככה שהקפידו על שתייה של כמה ליטרים של מים ביום.

3.    פעילות גופנית

פעילות גופנית עוזרת לגוף שלנו להיפטר מרעלים על ידי הזעתם החוצה מהמערכת. נסו לבצע פעילות גופנית קלה לפחות 3 פעמים בשבוע, כמו ללכת לטיול או לעשות יוגה, להתחיל עם ריצות קלות ועוד. השתדלו לבחור בפעילות גופנית שאתם אוהבים, כדי שתהיה לכם מוטיבציה לבצע אותה.

4.    אכלו בריא

בכל מקרה של תהליך גמילה מגראס, אתם חייבים לזכור שג'אנק פוד וסוכר רק יגרמו לכם להרגיש יותר גרוע. אז אם כך, נסו לאכול בריא כמה שאפשר. הגוף שלכם צריך את החומרים המזינים כדי להילחם ברעלנים שהוא ספג במשך השנים.

5.    שקלו סיוע מקצועי

בסופו של דבר, התמכרות לגראס היא נושא רציני הדורש עזרה מקצועית עבור חלק נכבד מהאנשים. הדרך הטובה ביותר להיפטר מהרגל לא בריא או התמכרות הזו היא ללכת למרכז גמילה מגראס, אז שקלו זאת לחיוב אם באמת ברצונכם להיפטר מההרגל לתמיד.

6.    הקפידו על הבניית סביבה תומכת

בעת גמילה מגראס אתם חייבים להבנות ולהכין מראש סביבה אנושית תומכת, מעטפת שתוכל להכיל אתכם בתקופה מאתגרת זו. תכינו את הסובבים שלכם מראש, תודיעו להם שבתקופה הקרובה אתם תצטרכו יותר תמיכה, הכלה והבנה. כך תוכלו לעבור את התהליך יותר בקלות, וככה גם לסובבים אתכם יהיה נוח יותר אם הם ידעו מראש על הקושי הצפוי.